Home Focare șeminee Șeminee pe Lemne Șemineu Hitze Albero AL19RG.H-D 19 kW Sticlă laterală dreapta, Ghilotină
Șemineu Hitze Albero AL19RG.H-D 19 kW Sticlă laterală dreapta, Ghilotină
SKU: AL2700
Credit module tbi bank 3.4.2
1125.94 Lei x 24 rate
Specificații tehnice
Greutate275 kg
Putere Nominală
19 kW
Dimensiuni
1124 x 1324 x 655 mm
EcoDesign
DA
Badge
Rabla pentru sobe
Diametru evacuare
220 mm
Dimensiuni sticlă
900 x 415 x 375
Randament
81%
Suprafața încălzită
190 m2
Volum încălzit
495 m3
Clasa energetică
A+
Producător
Hitze
Material
Oțel pentru cazane de calitate P265GH conform EN 10028-32
Garanție
5 ani
Tip Focar
Șemineu Simplu
Tip combustibil
Lemn asezonat de foioase (fag, mesteacăn, carpen) cu un conținut de umiditate de 12-20%